Ekspeditoru un pārvadātāju forums

Kravu un transporta birža Cargo.LV ir domāta tiem, kuri piedāvā kravas un/vai transportu kravu pārvadāšanai, t.i. tirgotāji, ražotāji, pārvadātāji, ekspeditori un citi ar transportu saistīti uzņēmumi.

Visbiežāk tīmekļa vietnē tiek piedāvāts pārvadāt kravas no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, kā arī kravas no/uz Rietumeiropas un Krievijas. Katru dienu datu bāzē tiek ievietoti ap 7000-8000 jauni kravu un 10000-12000 kravas automašīnu pakalpojumu piedāvājumi.

Vietnē ir vairāk nekā 15000 ekspedīcijas un transporta uzņēmumu no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, kuri ir gatavi nogādāt Jūsu kravas līdz piegādes vietai.

Ievietodami kravu piedāvājumus Cargo.LV datu bāzē, Jūs iesniedzat informāciju lielam daudzumam ekspeditoru un pārvadātāju no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, kuri ir gatavi nogādāt Jūsu kravas līdz piegādes vietai.

Reālā laikā ir iespējams saņemt informāciju par Jums interesējošām kravām vai transportu uz e-pastu, SMS veidā uz mobīlo tālruni vai Cargo.Pager.

„Melnajā sarakstā“ tiek ievietota informācija par negodprātīgiem ekspeditoriem un pārvadātājiem. Tas ļauj izvēlēties drošus, uzticamus partnerus, kas, savukārt, nodrošina kravu piegādi ar minimālu risku.

Kādas ir kravu pārvadājumu cenas, iespējamas problēmas ar atmuitošanu vai ar transporta atrašanu – atbildes uz šiem, kā arī uz vairums citiem jautājumiem, atradīsiet „Ekspeditoru un pārvadātāju forums“.

Ko darīt, ja kravas pārvadāšanas laikā rodas problēma: apskādēta krava, piegādes kavējums vai nokavēta kravas uzkraušana – sadaļā „Juridiskā konsultācija“ mūsu jurists sniegs konsultāciju par visiem Jums svarīgiem jautājumiem, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem Lietuvā, Latvijā, Igaunijā vai Baltkrievijā.

Ceram, ka tīmekļa vietne Cargo.LV kļūs par patstāvīgu Jūsu palīgu (instrumentu), pārvadājot vai meklējot kravas.

Partneri

Alitus institūts - speciālistu apmācība loģistikas jomā
BananaCar - ceļabiedru un transporta meklēšanas sistēma
CargaRápido - kravu un transporta birža Latīņamerikā
Tiesu un tiesību aktu meklēšanas sistēma Lietuvā - eTeismai
Transporta pārvaldības programmas ekspeditoriem un pārvadītājiem - Infotrans
Lietuviešu nacionālā ekspeditoru un loģistikas asociācija - Lineka
Juridiskā palīdzība pārvadātājiem un ekspeditoriem loģistikas jomā
Sociālo zinātņu institūts - apmācības transporta jomā, starptautiskās tirdzniecības un muitas loģistikas jomās
Lietuviešu biznesa koledža - speciālistu sagatavošana loģistikas pakalpojumu jomā
Panevežu institūts - institūts, kur sagatavo speciālistus loģistikas un kravas transporta jomā
Viļņas Tehniskā universitāte Gediminasa vārdā  - vadoša universitāte loģistikas, transporta un tehnoloģisko zinātņu jomā
Mikolasa Riomerisa vārdā universitāte - speciālistu sagatavošana starptautiskās uzņēmējdarbības un muitas loģistikas jomā
Klaipēdas valsts institūts - apmācība loģistikas, starptautisko pārvadājumu un transporta pakalpojumu jomā
CRM ir ekspeditoru un pārvadātāju darba automatizācijas programma
Starptautīskie kravu pārvadājumi, ekspedēšanas pakalpojumi un jūras prāmju pārceltuves.
Vietne izmanto sīkdatnes normālai darbībai, mērķtiecīgas reklāmas attēlošanai un trafika analīzei. Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkāk
Datu iecelšana
Statuss: no